Kendi kendine yeterliliğin özü, Boğa burcunun odak noktası, Dünya’nın bereketini kanıtlayan sayısız bahar yaprağı gibi bu yeni ay ile birlikte filizleniyor…

Boğa, şimdi İkizler’de olan Venüs tarafından yönlendiriliyor. İkizler, aynı zamanda İkizler’deki Merkür tarafından bilgilendiriliyor ve Kova burcunda duyarlı Satürn ile güçlü bir konuma yaklaşıyor. Kova ise, Boğa burcundaki Uranüs’ün yenilikçi kaynakları tarafından bilgilendiriliyor.

Kara Ay Lilith bu Boğa Yeni Ayına kavuşumda, sizi ve özgün ifadenizi neyin güçlendirdiğini tanımlamak için biraz yavaşlatıyor.

İlk önce mantıksız görünen şey, bunun ihtiyacınız olan ancak daha önce göremediğiniz bilgiler olduğunu fark ettiğinizde önemli hale gelecektir. Ortaya çıkan şeyi yazın veya konuşun. Zihninizde dönen her şeyi forma sokmanın zamanı geldi.

İkizler burcunun oyunculuğunun sizi ilk başta aklınıza gelmemiş olabilecek diğer teğetlere götüren fikirlerle alay etmesine izin verin. Boğa, kendinize ve başkalarına soru sorma fırsatlarını destekler. Cevapları dikkatlice dinleyin. Kalbinizden konuşun ve gerçekten ne demek istediğinizi söyleyin. “Senin fikrin önemli” cümlesini kullanın.

Boğa, yaşamın konforunu yaşatmaya çalışır. Boğa burcu, en gelişmiş haliyle, size mantıklı ve istikrarlı olan bolluk yaratmanın sorumluluğuna ve önemine sakince rehberlik eder.

Bireysel ve toplu olarak psikolojimiz Jüpiter ile değişiyor, bilgelik ve büyüme gezegeni Kova burcunun insani ve kozmik ideallerinden çıkıp Balık burcunun daha duygusal ve ruhsal farkındalığına doğru ilerliyor.

Jüpiter, 13 Mayıs – 28 Temmuz tarihleri ​​arasında Balık’ta bir test sürüşüne girerken sezgisel bilgi nehri akıyor.

Muhtemelen önümüzdeki birkaç hafta içinde olduğundan daha fazla hayatın tadını çıkarmak için daha fazla fırsata sahip olacaksınız.

Romantikler ve doğal olanlar çiçek açabilir 🙂 Kendinizi daha rahat hissederken ve yeni bir şey denemeye istekli olurken, Satürn’ün Uranüs’e yakın bir meydanda olduğunu unutmayın.

Öz disiplin sizi aşırılıklardan ve olası şok ve pişmanlıklardan koruyacaktır.

Bu, aktif sezgisel zihninizden akan fikirlerle başlayan sağlam bir büyüme için verimli bir zamandır; iyi değerlendirin.

Sizden kaçan her şey, somut olmaya ve bunun ne olduğunu tanımlayabilirseniz gerçekliğinizin bir parçası olmaya hazırdır aslında…

yasaklar türkiye

İlginizi Çekebilir: Bildiğiniz bütün zihinsel şartlanmaları bırakın! Boğa burcunda Yeniay

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Maddi konular, kazançlarınız ile ilgili yüzünüzü güldürecek gelişmeler, prim, zam, satış konularında olumlu gelişmeler bu yeniay da yaşayacağınız ana temalar olacak. Yeni bir iş, kariyer imkanı doğabilir. Kendi özdeğerinizin farkına varıp kendinize olan güveninizin artacağı bir döneme giriyorsunuz. Kendini ödüllendirmek, şımartmak isterken fazla lüx harcamalar yapma eğiliminde olabilirsiniz. Sağlığınız biraz hassas olabilir bu dönemde, uyku düzeninize özellikle dikkat edin. Bu dönemde malesef arkanızdan iş çeviren insanlarla ilgili duyumlar alabilirsiniz fakat ilahi korumanız da olacak merak etmeyin. İkili ilişki, aşk anlamında size uygun olmayan ve doğruları söylemeyen insanlar karşınıza çıkabilir, acele karar vermeyin.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Tabi ki tüm Boğa’ları etkileyecek ama özellikle 11 Mayıs’a yakın bir tarihte doğduysanız bu Boğa Yeniayı ile hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Kendinizi daha çok ön plana çıkarabileceğiniz, yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bekarsanız yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evliyseniz evlilikte ki sorunlara çözümler bulunabilir. İlişkileriniz sağlamlaşıp daha istikrarlı bir hâl alabilir. Maddi anlamda da rahatlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Jüpiter Balık Transiti ile kimileriniz çocuk sahibi olabilir. Çocuğu olanlar güzel gelişmelerle sevindirici haberler alabilirler. Hayallerinizi geliştirmek adına çok güzel destekler alabilirsiniz sosyal çevrenizden ve kalabalık gruplardan, bu fırsatı değerlendirin.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Yeniay 12. evinizde gerçekleşiyor. Bilinç altınız ile ilgili önemli çözülmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişten gelen olumsuz kodlar, bilinç altı korkularınız, endişe ve kaygılarınızdan kurtulmak için şanslarınız olacak. Bu dönemde rüyalarınız haberci olabilir; rüyalarınızı not alın ve yorumlamaya çalışın ya da destek alın. Sezgileriniz bu dönemde hiç olmadığı kadar güçleneceğinden sizden saklanan şeyler, gizli saklı işler de bir bir önünüze düşebilir. Spritüel yanınız ortaya çıkabilir, dua, meditasyon gibi manevi yönünüzü geliştirecek yaratım güçleriniz artacak. Jüpiter Balık transit etkisi ile kariyer hayatınızda çok önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Daha iyi bir işe geçmek, terfi etmek, otorite ile olan ilişkilerin iyileşmesi gibi bir çok güzel haberle yüzünüz gülebilir. Ailede sağlık sorunu yaşayan biri varsa şifalanabilir bu dönemde.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Umutlarınızın, hayallerinizin kalıcı bir şekilde gerçekleşebileceği bir yeniay yaşıyorsunuz. Sosyal çevreden, arkadaşlarınızdan çok güzel destekler alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde bazı elemeler yapabilir sağlam arkadaşlıklarla yolunuza devam edebilirsiniz. Yeni ve kalıcı bir sosyal çevre edinebilirsiniz. Bir arkadaşınız aracılığı ile yeni ve sağlam bir aşk ilişkisine başlayabilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilir ya da hobinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler müjdeli haberi alabilirler. Çocuk sahibiyseniz çocuğunuzun geleceği ile ilgili çok olumlu ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Uzak ülkeler, yurtdışı bağlantılı konular, yüksek eğitim öğretim, hukuksal konular ile ilgili çok güzel şanslar elde edebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Bir Aslan olarak liderlik özelliklerinizi gösterebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.
Kariyer, toplumsal statü ile ilgili yeni ve kalıcı başlangıçlar, iş değişikliği, terfi, yükselişler gibi önemli gelişmeler olabilir hayatınızda. Yeni iş imkanları, yeni iş kolları, yeni projeler sizin için bu yeniayın konuları içinde yer alacak. Taşınma, ofis veya yer değişikliği, gayrimenkul konuları, aile büyükleri ile ilgili yeni kararlar gündeminizde olacak. Ailenizden de destek görebilirsiniz. Jüpiter Balık Transiti ile eş, partner ya da ortaklık aracılığı ile gelen ortak gelirlerde artış olabilir. Banka kredisi, mortgage, borç, alacak-verecek, miras konularında şanslı bir dönem olacak sizin için.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Yurtdışı bağlantılı işler, akademik konular, uzak ülkeler, hukuki süreçler ile ilgili olumlu bir bir yeni ay bu sizin için. Basın-yayın, sosyal medya, iletişim, ticari konularında da yeni ve kalıcı başlangıçlar sizi bekliyor. Seyahat planları yapabilirsiniz. Jüpiter’in Balık Burcuna geçişi ile yeni bir ortaklığa adım atmak isteyebilir ya da evlilik kararı alabilirsiniz. Evliyseniz eşinizle olan ilişkiniz daha da iyileşebilir, onun manevi desteğini tam olarak hissedebilirsiniz. İşiniz gereği verdiğiniz danışmanlıklarda çok olumlu gelişmeler yaşanabilir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Komisyonlar, sponsor, ortak gelirler, miras, nafaka, vergi, banka kredileri, sigortalar konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız estetik bazı dokunuşlarla güzelliklerine güzellik katabilir. Gayrimenkul alım, satım konularında bir gelişme olabilir. Jüpiter Balık Transiti ile eğer bir sağlık problemimiz varsa şifalanabilirsiniz. Yeni bir rutin oluşturabilirsiniz. Yeme, içme düzeninizi gözden geçirip günlük egzersizleri ve sporu hayata geçirebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile ilişkileriniz sizi tatmin edebilir.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Evlilik ve iş ortaklıklarınızı temsil eden 7. Evinizde bu yeni ayı deneyimliyorsunuz. Dolayısıyla bu konularda yeni ve sağlam kararlar alıp yeni adımlar atacaksınız. Ortağınızdan, eşinizden ve eşinizin ailesinden destek görebilirsiniz. Bekarsanız ve uzun süreli bir ilişkiniz varsa eğer evlilik kararı alabilirsiniz. Kalbiniz boşsa ciddi bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler müjdeli haberi alabilirler. Çocuk sahibi olanlar ise çocukları ile ilgili çok olumlu yapılandırmalar içine girebilirler. Aşk, çocuk, spekülatif yatırımlar konusunda şanslarınız olabilir. Hobilerinizden gelir elde edebilirsiniz. Sanat ve spor ile uğraşanlarınız için de çok verimli bir dönem diyebilirim.

teknoloji mutlu edermi

İlginizi Çekebilir: Doğru insan, yanlış zaman!

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Bu yeni ay çalışma hayatınız, rutinleriniz, evcil hayvan ve sağlık konularında sizi etkileyecek. Sağlık problemleri yaşayanlarınız şifalanabilir. Bazılarınız daha sağlıklı bir yaşam için günlük rutinlerini gözden geçirerek, yeme, içme düzeni ve günlük spor egzersiz konularında yeniden yapılandırmalar yapabilirler. Çalışma ortamınız ve çalışma arkadaşlarınız değişebilir ya da bunlarla ilgili bir şekilde olumlu ve kalıcı yenilikler yaşanabilir. Aile içinde canınızı sıkan ve çözülmesi gereken sorunlarınız varsa eğer Jüpiter Balık Transiti ile çözüme ulaşacaktır. Yeni bir eve taşınma, ofis değiştirme, gayrimenkul alım satım ya da evim içini yenileme, tadilat tamirat konularında maddi manevi şanslarınız olacak. Ev halkından sağlık problemi yaşayanlar varsa eğer şifalanabilir. Kariyer konusunda da olumlu gelişmeler yüzünüzü güldürebilir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Bu yeni ay etkisini aşk, çocuklar, spekülatif yatırımlar, hobi konularında yaşayacaksınız. Dolayısıyla bu konularda yüzünü güldürecek olumlu gelişmeler olacak. Hali hazırda bir ilişkiniz varsa eğer o kişiye daha fazla vakit ayırıp birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Hayata daha olumlu bir pencereden bakarak biraz tadını çıkarmak için hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Bebek müjdesi alabilirsiniz. Spekülatif yatırımlardan kazanç elde edebilirsiniz. Jüpiter Balık Transiti ile yakın çevre, kardeşler, yakın akrabalarla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Bunlardan sağlık sorunu olan varsa eğer şifalanabilir. Ticaret ve eğitim konularında da şanslarınız olacak.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Yeni ay sizi aile, ev, yuva, aile büyükleri, aile kökleri, gayrimenkul alım-satım konularında etkiliyor. Ev alım satım, taşınma, ev içi tadilat gibi konularda önemli, olumlu ve kalıcı bir adım atabilirsiniz. Aile konularında önemli bir gelişme yaşanabilir. Jüpiter Balık’ın para evinize geçişi ile maddi konularda çok rahatlatabilirsiniz. Ek gelir elde edebilir ya da kariyerde ki terfi, yükseliş ile bolluk ve bereketiniz artabilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sosyal medya, reklam, iletişim, yakın çevre, yakın akrabalar, kısa yolculuklar, kardeşler, taşınma, yerleşim konularında kalıcı bir yenilik yaşanabilir. Ticaret, satış, tanıtım işleri ile ilgilenenlerinizin şansı artabilir. Aracınız yenilemek ya da yeni bir araba alabilirsiniz (Merkür Retrosu öncesi yapmanızı tavsiye ederim; yani 30 Mayıs öncesi). Jüpiter Balık Transiti ile daha göz önünde olmaya başlayacaksınız; yaptığınız işler değerini bulacak. Bolluk ve bereketiniz artabilir. Ortaklık ve evlilikteki sorunlarınız çözümlenip şifalanabilir. İlişkisi olanlar evlilik için adım atabilirler.

Astrolojik Danışman Öznur Örgev’in diğer makaleleri için buraya tıklayabilirsiniz.