Doğduğumuz gün Güneş nasıl ki bir burçta yerleşim gösteriyorsa Ay da bir burcun içinde yer alır. Ay, doğum anında içinde olduğu burcun özelliklerini alır ve biz duygularımızı Ay burcumuzun belirlediği şekilde yansıtırız. Astrolojide günlük, aylık, yıllık yorumların hepsini Güneş, Ay ve yükselen burcumuza göre okuyarak değerlendirmeliyiz.

Ay manyetik bir güce sahiptir. Bu etki denizlerde gelgit olaylarına neden olur. Duygusal geçişlerimiz, gün içinde değişen hallerimiz Ay’la ilgilidir. Ay Burcumuz ikili ilişkilerimize, özel yaşantımıza ışık tutar. Eğer Ay Burcunuzu bilmiyorsanız doğum bilgilerinizi buraya tıkladığınızda açılacak sayfaya girerek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Bir erkeğin yaşamındaki kadınları Ay burcu belirler. Erkek haritalarındaki Ay burçları, kadınlarla ilgili düşüncelerini, kadınlarla olan duygusal bağlarını belirler.

İşte size Ay burçlarına göre erkekleri etkileme yolları ve aynı zamanda onların kalbini fethetmek için kullanabileceğiniz parola cümleler:

İlginizi Çekebilir: 2021 yılında bizleri neler bekliyor? Koronavirüs, ABD, değişim, yılın en kritik günleri…

Ay Burcu Koç Erkeği 

Mars’ın enerjileri ile yaşama sevincini yeryüzüne yansıtan, atak, sağlam, iradeli ve lider erkekleri aşk hayatlarında oldukça şanslılardır ve zafere ulaşmak isterler; fakat inatçı, kıskanç ve dik kafalı oluşlarından dolayı evlilik hayatları biraz fırtınalı olabilir. Beraber oldukları kadının güzel olduğu kadar sempatik de olması onlar için önemlidir. Savaşçı yapıları gereği sevdikleri kadının kolay olmaması, onlar için çaba harcamak hoşlarına gitse de fazla naz yapan, kaprisli bayanlardan hoşlanmazlar. Realist yapıda erkeklerdir ve “ya hep ya hiç” düşünce yapısındadırlar. Çapkın bir doğaya sahip olan bu çocuk ruhlu erkeğin ilgisini sürekli canlı tutmanız gerekir. Sabırsız ve çabuk sinirlenen bu erkeği idare edebilmeniz çok önemli. Sevgi kadar saygı ve dürüstlük de önemlidir Koç için. Tembel ve bakımsız bir partner istemez. Evini mabedi gibi görmesini sağlamalı ve ona kendini “Aşk Tanrısı” gibi hissettirmeyi başarmalısınız.

Parolanız: Seni sevmek bir heyecan!

Ay Burcu Boğa Erkeği 

Venüs’ün dünyaya güzellikler katan, sanatçı ruhlu, güvenilir, sabırlı erkekleri için beğenildiğini duymak çok önemlidir. Ona her zaman dürüst ve sevecen olun. Ona olan sevginizi gerek sözlerinizle gerekse davranışlarınızla göstermekten kaçınmayın. Dışarıdan sert gibi görünse de çocuksu tertemiz bir kalbe sahiptir. Toleranslıdır ve kadınına yaşamının sunduğu tüm zorluklarda sahip çıkar, korur ve kollar. Evlilik ve evi onun için çok kutsaldır. Aşka hürmeti vardır. Yalnız bu erkeğe yapmak istemediği hiç bir şeyi zorla yaptırmaya çalışmayın. Çünkü bunu saygısızlık olarak algılar ve bu defa size karşı kırıcı davranabilir. İşte tam da erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer sözü Ay Boğa erkekleri için söylenmiştir. Lezzetli yemekler, özenle hazırlanmış güzel sofralar, bunlara eşlik eden güzel bir doğa manzarası Boğa erkeğini cezbedecektir. .

Parolanız: Sana güvenim sonsuz!

İlginizi Çekebilir: İlişki mi, ilişmek mi?

Ay Burcu İkizler Erkeği 

Merkür’ün sevecen, etkileyici, konuşması ile hayranlık uyandıran, parlak zekalı, her işe yatkın, cana yakın, değişken bir ruh haline sahip erkeği aşk hayatında da kolay karar veremez. Zeki ve etkileyici konuşma tarzıyla bir çok bayan arkadaşı olan deli dolu bir erkektir. Onunla uyumu yakalayabilmek için onun zevklerini paylaşmalısınız. Dostluk ve arkadaşlıklara çok önem verir. Bundan dolayı onun arkadaşlarına daima güler yüzlü ve saygılı davranın. Sakın arkadaşları ile arasına girmeye çalışmayın çünkü arkadaşlarını seçer. Kaprisli ve alıngan kadınlardan hiç hoşlanmaz. Esprileri ile sizi neşelendirmeye çalışan bu erkekle dalga geçmeyin. Anlama kabiliyeti oldukça yüksektir. Ondan bir şeyleri sakladığınızı zannedersiniz. Halbuki o bunu sezer ama size belli etmez ve zamanı gelince lafını da söyler, sakınmaz. Bu erkeğin bayan arkadaşları ile sıcak konuşmalarını, şakalaşmalarını hoş görmelisiniz. Arkadaşım diyorsa arkadaşıdır. Kartları açık oynar.

Parolanız: Hayat seninleyken çok renkli ve eğlenceli!

Ay Burcu Yengeç Erkeği

Ay’ın ruhları ışıldayan, iyi niyetli, vatansever, evcimen, kutsal değerleri olan, hisleriyle yaşayan, duygusal, dürüst ve insanlardan, çevrelerinden çabuk etkilenen özel erkekleri, daima sevmek ve sevilmek isterler. Sorunlarını size anlatmasını sağlayın. Onun güvenini kazanıp kimi zaman en yakın dostu, sırdaşı, sevgilisi, annesi, her anlamda yaşamının bir parçası olmayı başarmalısınız. Aileyle ilgili konular en hassas olduğu konulardır. Onlara olan düşkünlüğü çok fazladır. Onunla dengeli bir ilişki kurmak istiyorsanız ailesine olan düşkünlüğünü kabul etmelisiniz. Hatta bir adet ‘Kayınvalide Tavlama Sanatı’ el kitabı edinin. Başta annesi olmak üzere ailesi ile sıcak ilişkiler içinde olmalısınız. Fikir ayrılıkları yaşadığınızda bunu büyük bir tepki ile dile getirmekten kaçının. Çünkü size olan  sevgisinden dolayı, eninde sonunda sizinle uzlaşacaktır.

Parolanız: Seni ve sevdiğim her şeyi seviyorum!

İlginizi Çekebilir: 200 bin gönüllü koronavirüs tedavisi için bilgisayarında simülasyon çalıştırıyor

Ay Burcu Aslan Erkeği 

Güneş’in cömert, mert, yüce gönüllü, heyecanlı, lider yaradılışlı, sanatsal konularda yetenekli, açık sözlü erkeği ile uyumlu bir birliktelik istiyorsanız, ona tüm sevginizi gösterirken saygıda da kusur etmemelisiniz. Yanında her zaman güzel-bakımlı bir kadın görmek ve kadınıyla gurur duymak ister. Çapkın bir ruha sahip olduğundan, size olan ilgisini yitirmeye başladıysa tehlike çanları çalıyor demektir. Yorgun, uykusuz, bitkin bir kadını görmekten huzursuzluk duyar ve yeni aşklara yelken açar. Güzel yemek davetleri, sosyal organizasyonlarla ilgisini çekebilirsiniz.  Bu erkek sizin her sözünüzü dikkatle dinler ve her zaman zarif olmanızı ister. Konuşmalarınıza ve tavırlarınıza her zaman dikkat etmeniz gerekecektir. Bir bayana yakışmayacak sözler duyduğunda buz gibi soğur ve tepkisi de sert olur.

Parolanız: Seninle güvendeyim ve gurur duyuyorum!

Ay Burcu Başak Erkeği 

Merkür’ün duru, temiz, zeki, mantıklı ve saf ruhları olduklarından duyguları ile hareket etmeyi sevmezler. Aşktan korkarlar, güven onlar için çok önemlidir. Onun ilgisini çekmek istiyorsanız eğer bakımlı, temiz tertipli olmalı ve daima onun her şeyi ile ilgilenmelisiniz. Yalan söylediğinizi anladığı noktada ilişkiyi hemen bitirmek ister. Kırıldıkları anda tepkilerini göstermezler; duygularını saklarlar ve takıntılı bir şekilde kendi kendilerine hesaplaşırlar. Sözünün kesilmesinden hiç hoşlanmazlar. İyi bir dinleyici olmanız ilişkinizin gidişatı için çok önem taşır. Güvenip huzuru buldukları insan için yapamayacakları şey yoktur. Son derece sadık erkeklerdir.

Parolanız: Seni dinlemek çok güzel!

Ay Burcu Terazi Erkeği 

Venüs’ün ruhsal ve fiziksel güzelliklerini her şekilde taşıyan duygusal aşkı fısıldayarak yaşayan bu erkek ile birlikte iseniz her şeyden önce ses tonunuzu hiçbir zaman yükseltmemelisiniz. Aksi taktirde huzur ve uyum arayan, kavga, gürültüden hiç hoşlanmayan bu erkek sizden uzaklaşacaktır. Bu erkeğin ilgisini ve aşkını her zaman canlı tutmak istiyorsanız eğer her zaman bakımlı, temiz, şık ve alımlı olmalısınız. Israrcı ve baskıcı bayanlardan hiç hoşlanmazlar ve tepkileri çok sert olabilir.

Sizinle geceleri dışarı çıkmak, romantik ortamlarda bulunmak aranızdaki aşkı her geçen gün katlanarak arttıracaktır. Duyguları konusunda son derece dürüst olan bu erkek sizi sevdiğini söylüyorsa bundan asla şüphe etmemelisiniz.

Parolanız: Seninle olan uyumumuz bir harika!

İlginizi Çekebilir: Değişime işaret eden Plütonik Oğlak Yeni Ay’ı neler getiriyor?

Ay Burcu Akrep Erkeği 

Mars’ın cesaret ve çekiciliği, Plüton’un isyankarlığını ruhunda taşıyan ve gözleri ile konuşan bu erkek olağanüstü güçlü sezgileri ile dikkat çeker. Dolayısıyla ondan hiçbir şey saklayamazsınız. Çünkü zihninizi okur. Bu erkeğin kalbini kazanmak için çok net olmalısınız ki öncelikle güven duymasını sağlayabilirsiniz. Zaman zaman öfke patlamaları ve kıskançlık krizleri yaşayabileceği için onu idare edebilmelisiniz. Eğer bu süreci sabırla yönetebilir ve uyum sağlarsanız, size karşı baskıcı tavırlar sergilemekten vazgeçecektir. Sevginizi, sözlerinizle ve ilginizle sürekli olarak gösterin. Onunla hiçbir zaman inatlaşmayın. O haksız olsa bile! Erotizm yanı güçlüdür ve seks hayatları canlıdır. Güzel bir sofra ve uzun gece sohbetlerinden son derece keyif alır.

Parolanız: Sen benim tek ve gerçek aşkımsın!

Ay Burcu Yay Erkeği 

Jüpiter’in güler yüzlü, iyi niyetli ve açık sözlü ruhuna sahip bu erkeklerin felsefe ve yargı yetenekleri oldukça gelişmiştir. Bu erkek ile uyumlu bir beraberlik istiyorsanız öncelikle onunla arkadaş olmayı başarmalısınız. Asık surat ve kinayeli konuşmalardan hiç haz etmez. Onun merak duyduğu konularla ilgilenirken aynı zamanda her zaman güler yüzlü, zarif ve anlayışlı olmalısınız. Bu erkek sözlerinizden çok davranışlarınıza önem verecektir. Özgürlüğüne son derece düşkün olduğu için kısıtlanmaya hiç gelemez. Sizinle ilgili gizemli bir şeyler her zaman olmalı ki merak duygusu canlı kalabilsin. Eğer kıskanç bir bayansanız bu ilişkinin sürmesi zor olabilir; çünkü bu erkeğin çok sayıda samimi bayan arkadaşı vardır.

Parolanız: Özgürlük bizim büyük aşkımız!

İlginizi Çekebilir: Senin çakraların hangi şarkıyı söylüyor?

Ay Burcu Oğlak Erkeği 

Satürn’ün ciddi, disiplinli, kuruntulu ve kuşkucu erkekleri duygularını ifade etmekten çekinirler.  Bu erkeğin saygısını kazanmak için her zaman sorumluluklarınızın bilincinde ve güçlü görünmeniz gerekmektedir. Onun için ailesi, gelenek-görenekleri ve iş hayatı son derece önemlidir. Sizinle iş hayatı hakkında konuşmak istediğinde kayıtsız kalmayın, ilgilenin. Bu onun çok hoşuna gidecektir. Zaman zaman işlerine sizden daha fazla vakit ayırabilir, bu konuda anlayışlı olmaya çalışın. Zira kariyer hayatı onun için her şeyin önünde gelebilir. Fakat işini tamamladıktan sonra koşarak size gelecek ve her konuda size yardımcı olmaya çalışacaktır. Frapanlıktan, abartılı giyim ve aşırı makyajdan hoşlanmaz; kaliteli dokunuşları olan bir sade şıklıktan yanadır. Olası tartışmalarda bile saygı çerçevesinde konuları çözümlemeye çalışmanız onun saygısını kazanmanızı sağlayacak ve ilişkinizi sağlamlaştıracaktır.

Parolanız: Senin sevgin benim en büyük zenginliğim!

Ay Burcu Kova Erkeği

Uranüs’ün hümanist, dinamik, orijinal fikirleriyle her türlü alanda başarıyı yakalayan bu erkeklerin hayatta her şeye dair yaratıcı fikirleri vardır. Bu erkeğin ilgisini çekmek için çok yönlü olmalısınız. Özgürlüğüne son derece düşkün olan bu erkeğe hiçbir konuda baskıcı ve ısrarcı davranmamalısınız. Ona karşı her zaman dürüst olun. Kaprisli ve tavır alan bayanlardan hiç hoşlanmaz. Sizi üzen, rahatsız eden ne varsa uygun bir şekilde ona anlatmalısınız. Oldukça sosyal olan bu erkeğe karşı kıskanç tavırlar sergilerseniz inat edip sizin zıttınıza gidebilir. Kıskansanız bile bunu belli etmemelisiniz. Arada bir onu övmeyi ihmal etmeyin. Kendini her şeyden çok sevdiği için bu onu çok mutlu edecektir.

Parolanız: Sen başıma gelen en güzel şeysin!

Ay Burcu Balık Erkeği 

Neptün’ün mistik, romantik, sezgisel, başkalarının negatif konuşmalarından ve enerjisinden kolaylıkla etkilenen naif erkekleri için hayat paylaştıkça zenginleşir. Bu erkek için fiziksel güzellik oldukça önemlidir. Beraber olduğu bayanın her zaman şık ve alımlı olmasını ister. İlginizin hep onun üzerinde olmasını ister, aksi taktirde içine kapanıp karamsarlığa düşer. Aşkı doya doya yaşamak isteyen bu erkek ona olan sevginizi sık sık dile getirdiğinizde mest olur. Onun yanındaki kadın son derece dişi olmalıdır; erkeksi kadınlardan hiç hoşlanmaz. Onun duygularını anlayıp saygı gösterdiğinizde size kendinizi bir tanrıça gibi hissettirecektir. Çünkü çok gelişmiş olan sezgileri sayesinde sizi çok iyi çözer ve ona göre davranır. İlişkisinde yalana asla yer yoktur. Sizden de aynı şeyi bekler. Aksi taktirde yalanınızı anlasa bile yüzünüze vurmadan acısını sizden bir şekilde çıkarır. Onun güvenini kazanmak pek kolay olmasa da bunu sağladığınızda size öylesine değer verir ki, hoşlanmadığı konularda bile yanınızda olur ve sizi mutlu etmek için elinden gelenin fazlasını yapar.

Parolanız: Aşkı senin rengine boyadım!

Astrolojik Danışman Öznur Örgev’in diğer makaleleri için buraya tıklayabilirsiniz.