Spor ve aktif yaşam markası Nike, tamamen ücretsiz online derslerle yoga deneyimini yaşam alanlarına taşıyor. Nike-Cihangir Yoga eğitmenleri arasındaki iş birliği ile sunulan programlar, 27 Şubat- 24 Nisan tarihleri arasındaki toplam 10 dersi kapsıyor. 2 farklı eğitmen tarafından sunulacak ve 30’ar dakika sürecek online dersler, yoga meraklıları için ilham dolu bir seçenek anlamı taşıyor.

nike cihangir yoga

Açık bir davet…

Yoga, ne kadar esnek olduğunuzla veya kilo, boy gibi tartışmaya açık sınırlamalarla, engellerle ilgili değil. Herkese açık bir davet…
Dürüst olmak gerekirse mükemmel zamanlamayı kavramakla ilgili.
Bu noktada yoga rutinleri ekseninde dayanıklılık, kuvvet, zihin ve vücuttaki gerilimi serbest bırakarak herhangi bir yorgunluk faktörünün neden olduğu negatif etkileri yeniden şarjla ortadan kaldırmaya dair bu benzersiz teklifi kaçırmayın diyoruz.

cihangir yoga

İlginizi Çekebilir: Evden çalışırken Mindfulness egzersizleri ile daha üretken olmak mümkün

Nasıl katılırım?

Biraz aşağıda program detayları ve kayıt için gerekli link yer alıyor.

Ek olarak kaydolmak son derece basit, ‘kayıt ol’ seçeneğine dokunduktan/tıkladıktan sonra günü geldiğinde Zoom üzerinden izlemek üzere ‘derse katıl’a dokunuyor, ardından da verilen şifreyi girerek etkinliğe dahil oluyorsunuz.

Program ayrıntılarının yanı sıra bu yatıştırıcı ve cesur iş birliği hakkında daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

NOT: Görseller Nike Türkiye ve Cihangir Yoga web sitesinden alınmıştır. 

İlginizi Çekebilir: Dijital minimalizm ile hayatı sadeleştirmenin temel adımları