KOÇ

Burcunuzda oluşacak olan Yeniay ile hayatınızda bir çok yenilikler olabilir, bazı ilklere imza atabilir, rüştünüzü ispatlayabilirsiniz. Özellikle 12 Nisan itibariyle hobilerinizden para kazanabilirsiniz. Ev ya da ofisinizi taşıyabilir mekan değişikliği yapabilirsiniz. Öğrenci olanlarınız eğitimle ilgili yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşayabilirler. Bazı Koç’lar ise seminer ve eğitimler verebilirler. Yeni bir sözleşmeye imza atılabilir. Ev, aile, yuva, kardeşlerle ilgili konular gündeminizde olacak bu ay. Bir ev ya da arsa alım, satımı ile ilgilenebilirsiniz.

BOĞA

14 Nisan’da Venüs’ün Boğa Burcuna geçişi ile güzelliğiniz, yakışıklılığınız, fiziki çekiciliğinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dış görünüşünüz ile ilgili harcamalarınız artabilir, kalbi boş olanlar yeni aşklara yelken açabilir. 20 Nisan itibariyle Güneş, Venüs ve Merkür’ün burcunuza geçişi ile ön plana çıkıp görünür olup, sosyal ortamlarda dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. 27 Nisan’daki Akrep Dolunayı ikili ilişkilerinizi işaret ediyor. Evlilikte kronikleşen sorunlar yaşıyorsanız bunlar masaya yatırılacak. Sevgilisi olanlar devam edip etmeme konusunda bir karara varacaklar. Ortaklık, iş birlikleri ile ilgili yeni gündemleriniz olacak. Maddi anlamda eliniz rahatlayacak.

İKİZLER

Eğitim görüyor ve/veya yurt dışı bağlantılı işler yapıyorsanız bu konularda şanslarınız Nisan’da artacak. 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçişi ile paraya bakış açınız değişebilir. Harcamalarınızı kontrol altına alıp ekonomik konularda yeni bazı kararlar alacaksınız. 27 Nisan da meydana gelecek olan Akrep Dolunayı etkisi ile ödenekler, borçlar, vergiler ve tahsil edeceğiniz paralarla ilgili gündemleriniz oluşacak. Siz sosyalleşmeyi ve doğayı sevdiğiniz için genel anlamda bu ay size yarayacak. Kalbi boş olanlar yeni bir aşk yaşayabilirler

İlginizi Çekebilir: Bu yıl bizleri neler bekliyor? Koronavirüs, ABD, değişim, yılın en kritik günleri…

YENGEÇ

Her türlü ikili ilişkide biraz zorlanabilirsiniz, inatlaşma ve zıtlaşmalar ortaya çıkabilir. Evlilikte ve ailesel meselelerde, uzun zamandır ertelediğimiz problemler tekrar su yüzüne çıkabilir ve çözüme ulaşabilir. Kalbi boş olanlarınız bu ay hiç umulmadık bir şekilde aşık olabilirsiniz. 23 Nisan’da Mars sizin burcunuzda yerleşim gösterecek. Bu tarih itibariyle ertelediğiniz, ötelediğiniz konuları hızlı bir şekilde halledeceksiniz. Ev, emlak alım satım, ev içi tadilat, tertip-düzen ve kariyer ile ilgili konulardan enerjinizi iyi bir şekilde kullanıp iş bitirici adımlar atacaksınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler mutlu bir haber alabilirler.

ASLAN

Bazı kalıplaşmış ön yargılarınızdan kurtulacağınız bir ay olacak. Değişik sosyo-ekonomik düzeyden insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Sosyal çevreniz değişebilir. 14 Nisan itibariyle aşk hayatınız renklenecek. Evli olan Aslan burçları eşlerinden destek alacakları güzel bir ay. 19 Nisan’da Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile aileye ait mal-mülk, yatırım ve parasal konularını gündeme getirebilir. Ev ile ilgili bazı harcamalarınız artabilir. 27 Nisan’da gerçekleşecek olan Akrep Dolunayı size bazı takıntı ve sabit fikirlerinizi aşmanız için bir aydınlanma yaşatabilir.

BAŞAK

Yoğun çalışmanızın karşılığını maddi anlamda da görebileceğiniz bir ay olacak. Kısa kısa bir sürü yolculuklar yapabilirsiniz. Ekonomik anlamda toparlanmaya başlayacaksınız bu ay. 23 Nisan itibariyle Mars’ın Yengeç burcuna geçişi sizi daha açık bir insan yapabilir, duygusal anlamda rahatlayabilirsiniz. Aşk konusunda karşınıza olmadık insanlar çıkabilir dikkatli olun. Hali hazırda ilişki yaşayanlarınız ilişkide biraz güven problemleri yaşayabilirler.

TERAZİ

Güzel haberler alabilirsiniz. Karşıt burcunuzda bir Yeniay yaşanacak bu ay. 96-98 arası doğanlar Satürn Koç’tan dolayı daha şanslı olabilirler. Gerek kendi gerekse partnerinizin ailesi ile ilgili bazı tatsızlıklar yaşanabilir. Eskisi gibi daha sosyalleşebilirsiniz Nisan ayında. İş alanında biraz daha ön planda olup dikkat çekebilirsiniz. Yalnız üstlerinizle olan ilişkilere dikkat edin. Mars’ın 23 Nisan’da Yengeç’e geçişi size pek yaramayacaktır. Evlilikte ve aşk ilişkilerinde dengeyi sağlamak zaman zaman sizi zorlayacak. Yeme, içme ve uyku düzeninize dikkat edin.

Buraya tıklayarak Terazi Dolunayına dair merak ettiğiniz tüm yanıtları bulabilirsiniz.

AKREP

Aşk ve ilişkiler konusunda şanslı olduğunuz bir ay olacak. Çocuklarınızla ilgili güzel haberler yüzünüzü güldürebilir. Evlilik, ortaklık ya da işbirliği içinde olduğunuz kişi veya kişilerle daha önce dile getiremediğiniz konular üzerinde konulacaksınız. Kariyer hayatınızda da olumlu ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Yalnız çalıştığınız kişilerle iletişiminize yine de dikkat edin. Borç, alacak, verecek ve miras konularda bazı dalgalanmalar yaşamanız büyün olası. 27 Nisan’da burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay ile aile, yakın çevre ile ilgili şaşırtıcı bazı konular gündeminizde olacak. Arkadaş ve sosyal çevreden güzel destekler alacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Ay burcuna göre sevdiğiniz erkeğin kalbini fethetmenin yolları

YAY

15 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile siz de biraz durup bir durum değerlendirmesi yapacaksınız. Daha iyi bir yaşam stili geliştirmek, standartları artırmak isteyeceksiniz. Beklentileriniz netleşecek diyebiliriz. Uzun süreli ilişkisi olanlar, sorun yaşıyorlarsa eğer ilişkide hatalı oldukları yerleri tespit edip yapıcı olmaya çalışabilirler. Aileler işin içine girebilir ve evlilik yolunda ilerleme kaydedilebilir. Bu ilişki henüz yeni ise o zaman sürpriz bazı gelişmeler olabilir. Eğer sevgilinizden yeni ayrıldıysanız geri dönüp dönmeme konusunda biraz kararsız kalacaksınız. İş hayatınızda ağzınızdan çıkan sözlere ekstra dikkat edin. Çalışma arkadaşlarınızla çekişmeler yaşanabilir. 27 Nisan’daki Akrep Dolunayı 12. Evinizde gerçekleşecek. Bazı korkularınızla ve gizli saklı kalmış konularla yüzleşeceksiniz. Taşınma, ev alma, ev içi tadilat gibi konular gündeminizde olabilir. Uzun zamandır görüşemediğiniz arkadaşlarınızla iletişime geçeceksiniz.

OĞLAK

23 Nisan’da Mars’ın Yengeç’e geçişi ile aşk ve ikili ilişkilerde bir dönüm noktasına gelebilirsiniz. Evlilikte uzun zamandır sorunlarınız varsa artık bir karar aşamasında olacaksınız. Aşk yaşıyorsanız sevgiliniz ile güven problemleri yaşayabilirsiniz. 27 Nisan’daki Akrep dolunayı ile dengede kalıp ani kararlardan kaçınmanız gerektiğini farkedeceksiniz. Siz zaten sabırlı insanlarsınız. 28 Nisan’da Pluto sizin burcunuzda geri hareketine başlayacak. Hayatınızda önemli gelişmeler olabilir. Kariyerinizde kendinizi daha çok göstereceksiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeye çalışın.

KOVA

Aile ve yakın çevre ile olan ilişkileriniz bu ay ön planda olacak. Beslenme, uyku düzeninize dolayısıyla da sağlığınıza dikkat edin. İlişkiniz ya da evliliğinizle ilgili yolunda gitmeyen şeyler varsa bunlar çözüme ulaşabilir. Uzun zamandır alttan alan taraf sizsiniz eğer artık denge arayışı içinde bu sorunları dile getireceksiniz. Dış görünüşünüzle ilgili bazı güzel, hoş, estetik değişimler yapabilirsiniz bu ay. 27 Nisan’daki Akrep Dolunayı sizin 10. evinizde İş ortamındaki gerginliklere dikkat edin. Bazılarınız kendi işini kurmak isteyebilir.

BALIK

23 Nisan da Mars’ın Yengeç burcuna geçişi ile inatlaşma ve mücadeleyi bırakıp hayatınızdaki bazı olaylara daha farklı bir açıdan bakacaksınız. Uzun zamandır ilişkisinde, evliliğinde sorun yaşayanlar bu ayın ilk günlerinde biraz toparlayabilirler. Alışverişi biraz abartabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin. İş kariyer konularında hareketli bir ay olabilir. 27 Nisan’daki Akrep Dolunayı sizi biraz hassaslaştırabilir. Siz aslında ayakları üzerine sağlam basan insanlarsınız. Daha yalın davranabilirsiniz bu dönemde. Yalnız dolunay etkisi ile 22 Nisan itibariyle aşk, evlilik ve her türlü ikili ilişkide krizleri yönetmeye çalışarak hemen köprüleri yakmamaya çalışın.

Astrolojik Danışman Öznur Örgev’in diğer makaleleri için buraya tıklayabilirsiniz.