Buraya tıklayarak Terazi Dolunayına dair merak ettiğiniz tüm yanıtları bulabilirsiniz.

İşte Terazi dolunayının 12 burç için öne çıkan etkileri…

Koç

Koç burçları bu dolunaydan en çok etkilenecek burçların başında geliyor. Evlilik ya da ortaklıklar ve her türlü ikili ilişki ile ilgili karar aşamadında olabilirsiniz. Yakın çevreleri ile ilgili kulağınıza gelen bir haber canınızı sıkılabilir. Sakin olmak sizin için biraz zor olacak gibi görünse de fevri kararlardan kaçınmaya çalışın. Sağlığınıza da dikkat edin.

Boğa

Kendinizin ve ailenizin sağlığına dikkat edin. İş çevrenizden bir arkadaşınızla yaşadığınız bir anlaşmazlık içten içe sizi üzebilir. Evcil hayvanınız varsa eğer onunla ile ilgili problem yaşayabilirsiniz. Diyete başlamak için sizin için uygun bir zaman. Sivri köşelerinizin törpülendiği, değişip dönüştüğünüz zamanlardan geçiyorsunuz. Bilinçaltı, regresyon, meditasyon çalışmaları için bu dolunayı. değerlendirebilirsiniz.

İkizler

Aşk konuları ile ilgili önemli kararlar alma aşamasındasınız. Uzun zamandır kararsızlık yaşadığınız bir konuda bir karar almanız gerekecek ve bir tamamlanma yaşayacaksınız. Çocukları olanlar onlarla ilgili önemli dönüm noktalarından geçecekler. Sosyal çevreden, arkadaş çevresinden kulağınıza gelen bir söylem sizin çok canınızı yakabilir. Spora başlamak için ya da bir hobi edinmek için güzel zamanlar. Farkındalığınızın ve yaratıcılığınızın artacağı kariyer hayatınızda kendinizi ortaya koyabileceğiniz güzel bir zaman sizin için. popülariteniz artacak. Çocuk sahibi olmak isteyenleriniz müjdeli haberi alabilir. Aşk ve spekülatif yatırımlar konularına dikkat edin.

Yengeç

Ev, aile ve yuva konularında tamamlanmalar yaşayacaksınız. Ev ve gayrimenkul konularında gelişmeler olabilir ve taşınabilirsiniz ya da ofis değiştirebilirsiniz. Kariyer hayatınızda bazı konular netlik kazanacak, bir karar vermeniz gerekecek. Fazla duygusallığa kapılmazsanız eğer kendinizi daha güzel ve net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz bu dönemde. Bazı Yengeçler evlilik kararı alabilirler.

28 mart terazi dolunayı burçlara etkileri

İlginizi Çekebilir: Ay burcuna göre sevdiğiniz erkeğin kalbini fethetmenin yolları

Aslan

Kardeşler kuzenler yakın akraba ve yakın çevre ile ilgili ters düştüğünüz anlaşamadığınız noktalar olabilir ya da yakın çevrenizle ilgili yaşanan bir tatsız durum sizi de duygusal anlamda yıpratabilir. Seyahatlerle ilgili sözleşmelerde bir takım aksilikler çıkabilir, öğrenci iseniz eğer eğitimle ilgili bir tamamlanma yaşayabilirsiniz uzun süredir beklediğiniz bir para varsa o para elinize geçebilir ya da karlı bir işe imza atabilirsiniz.

Başak

Uzun süredir beklediğiniz bir para varsa o para elinize geçebilir. Ekonomik anlamda dengeleri sağlamaya çalışacaksınız. Borç alacak-verecek, ortak paralar gündeminizde olacak. Finansal anlamda bir tamamlanma bir karar aşamasında olacaksınız. Ortak bir iş yapıyorsanız eğer bu işle ilgili çok güzel gelişmeler olabilir yoksa da ortak bir işe başlayabilirsiniz ve bundan gerçekten fayda sağlayabilirsiniz. Eşiniz, partnerinizden alacağınız destekler de size bu zorlu süreçte yardımcı olacak.

Terazi

Dolunay sizin burcunuzda gerçekleştiği için sizi herkesten daha fazla etkileyecek. Hayatınızda çok önemli değişimler olacak, farkındalıklar yaşayacaksınız ve bu doğrultuda da kararlar alacaksınız. Kimseyi kırmamak adına yaşadığınız kararsızlıklar artık geride kalacak. HAYIR demeyi bilirseniz eğer bazı adımları atma cesaretini göstereceksiniz ve hayatınızdaki olumlu değişimleri fark edeceksiniz. Sağlığınıza çok dikkat edin çünkü çok hassas olabilir. Sizin için artık gücünüzü ortaya koyma zamanı.

Akrep

Bazı korkularınızla, gizli saklı konular, bilinç altı konuları ile ilgili duygusal dalgalanmalar yaşayacaksınız ve denge arayış içinde olacaksınız. Sağlığınız hassas olabilir ve bazı sağlık konuları gündeme gelebilir. Uzun süredir sağlık sorunu yaşıyorsanız bunla ilgili bir sonuç alınabilir bir tamamlanma yaşanabilir. Psikolojik olarak kendinizi biraz huzursuz değersiz yalnız hissedebilirsiniz ve destek almanız gerekebilir. Sizden saklanan bir konu, arkanızdan çevrilen bir iş ortaya çıkabilir bu da sizi güven anlamında da biraz yıpratabilir. Diyete ve spora başlamak için uygun zamanlar. Dua, meditasyon, şifa çalışmaları da manevi anlamda size iyi gelecektir.

dolunay ve burçlar

İlginizi Çekebilir: Bu yıl bizleri neler bekliyor? Koronavirüs, ABD, değişim, yılın en kritik günleri…

Yay

Arkadaşlar, sosyal çevre ile ilgili bir takım sorunlar, hassasiyetler yaşanabilir. Çocuk sahibi olmak ya da ebeveynseniz eğer çocuklar konusunda bir karar almanız gerekebilir. Aslında bu dolunay sizin için de olumlu etkiler barındırıyor. Kendinizi daha çok ön plana çıkarabilirsiniz, hayattan daha çok zevk almaya başlayabilirsiniz, popülariteniz artabilir ve daha görünür olabilirsiniz. Ön yargılarınızdan kurtulup bir karar vermeniz gerekecek. İkilemlerden kurtulmayı başarırsanız eğer olumlu etkilerin hayatınıza yansımasını da görmeyeceksiniz

Oğlak

Siz Oğlaklar için kariyerle ilgili bir takım gelişmeler olacak, tamamlamalar yaşayacaksınız. İşinizden memnun değilseniz ve uzun zamandır bunu kulak arşı ediyorsanız iş değiştirmeniz gerekebilir. Bazılarınız terfi edebilir. Uzun zamandır işle ilgili beklediğiniz bir haber varsa bu haberi alacaksınız. Ev, aile ve kariyer hayatı arasında bazı dengeleri kurmakla uğraşmanız gerekebilir. Ortak yapılan işlerden yana şansınız çok fazla olacak bu konuda güzel fırsatlar ve gelişmeler olabilir.

Kova

Yurtdışı konuları, yabancılarla yapılan işler, turizm konuları, basın-yayın, medya ve eğitimle ilgili konularda bazı bitişler, sonlanmalar ve bir takım tamamlanmalar yaşanayacaksınız. Satürn kovanı etkisi ile sorumluluklarınız arttı ve biraz zorlanıyorsunuz bir süredir. Fakat Mars İkizlerden çok güzel destek açılar alıyorsunuz. Biraz daha sabırlı ve özverili olursanız eğer hayatınızda çok güzel gelişmeler, tamamlamalar yaşayacaksınız. Kardeşlerle ve yakın çevreyle ilgili meydana gelecek bazı olaylar canınızı sıkabilir maalesef.

Balık

Duygusal anlamda bazı krizler yaşayabilirsiniz. Bu dolunay sizi daha da duyusallaştıracak. Her türlü ikili ilişkiniz içinde kendinizi melankolik, yalnız ve değersizlik hissedebilirsiniz . Bir miras ya da ameliyat konusu gündeme gelebilir. Duygusal anlamda derin bir dönüşüm yaşayabilirsiniz. Fazla duygusallığa kapılıp kendinizi yıpratmamanız gerekir. Çok değerli ve biricik olduğunuz gerçeğini unutmayın.

Astrolojik Danışman Öznur Örgev’in diğer makaleleri için buraya tıklayabilirsiniz.