26 Mayıs Yay Ay tutulmasının yoğun etkileri ilk bir ay içinde gerçekleşiyor olsa da etkiler takip eden altı aylık sürece yayılmaktadır. Burcunuza olan etkilerini bunu da göz önünde bulundurarak okuyun lütfen.

Koç ve Yükselen Koç Burçları

Yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili gelişmeler hız kazanabilir. Akademi konularda bir tamamlanmakta ya da sonlanma yaşanabilir. Yurt dışı yolculukları için bir takım planlama ve araştırma içine girebilirsiniz. Hukuki süreçlerle ilgili de bir sonuç alabilirsiniz. Siz ve yakınlarınızla ilgili bir sağlık sorunu varsa eğer şifalanabilirsiniz. Bazılarınız yurt dışına yerleşme gibi planlarını hayata geçirebilir. Chiron Koç Transiti ile kendinize olan güveninizin biraz sarsılmış olması çok doğal fakat bu tutulma etkisi ile üzerinde çalıştığınız konularla ilgili olumlu sonuç alabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Miras, nafaka, emeklilik, vergiler, kredi borçları gibi ortaklı paraların veya giderlerin yönetimini ilgilendiren konularda değişimler yaşayabilirsiniz. Kredi, mortgage gibi uzun vadeli borçlarınızı kapatabilirsiniz. Kimileriniz emekli olabilir ya da bir borcun altına girerek borçlanmak durumunda kalabilir. Arkadaş çevrenizden birileri bir para alış verişi gündeminizde olabilir. Sosyal çevreniz değişerek genişlerken, arkadaşlık ilişkilerinizi tekrar bir gözden geçirebilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. Kendi kazancınızla ilgili de bir takım değişimler yaşarken, gelir gider dengelerini sağlamaya çalışabilirsiniz. Siz para konularında iyi olsanız da gelir-gider dengesine bu dönem dikkat edin.

 İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Tutulmadan en çok etki alanlardan biri de siz İkizler burçlarısınız. İlişkiler, evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olacak. Bir avukattan danışmanlık almanızı gerektirecek durumlar yaşayabilirsiniz. Hukuki süreç içinde olanlarınız varsa eğer pek de istedikleri sonuçları alamamaktan yakınabilirler. Basın, yayın, medya, akademik konular, yurt dışı bağlantılı konular ve kariyer ile ilgili yaşanabilecek bazı engeller ya da kısıtlamalar sizi biraz gerip zorlayabilir. Bunlarla ilgili eksik olan bir şeyleri tamamlamanız gerekebilir; bu sizi başarıya götürebilir. İletişim becerilerini kullanmakta usta olan siz sevgili İkizler Burçları bu dönemde biraz iletişim sıkıntıları yaşayabilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Taşınmayı,ülke değiştirmeyi, ofisinizi taşımayı düşünüyor ya da gayrimenkul almayı düşünüyorsanız eğer 24 Haziran sonrası bununla ilgili şanslarınız olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Günlük rutin işler, çalışma ortamı ve arkadaşları, sağlığınız, günlük düzeniniz ve evcil hayvanlarla ilgili gelişmeler yaşayacaksınız. Sizler Chiron Koç etkisini bir süredir kariyer, iş konularında yaşıyorsunuz; kimilerinizi bu alanlarda olumsuz gelişmeler ile üzebilirken kimilerinizi ise terfi, pozisyon değişikliği gibi olumlu gelişmelerle etkileyecek. Kredi borçları, vergiler konusunda bazı şeyleri gözden geçirmeniz gerekebilir. Yurtdışı bağlantılı işler, basın yayın ve eğitimlerle ilgili şanslarınız olabilir. Hukuksal meselelerle ilgili de yüzünüzü güldürecek haberler alabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir evcil hayvan edinmek isteyebilir. Uyku düzeninizi gözden geçirip sağlığınıza ve kendinize özen gösterirken halihazırda evcil hayvanınız varsa eğer onların sağlığına da dikkat edin. Arkanızdan çevrilen bazı işler kulağınıza gelebilir ve sizi üzebilir. Bilinçaltınızdaki bazı korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Meditasyon, dua, bilinçaltı, regresyon, enerji, kukaki gibi çalışmalara yoğunlaşıp biraz inzivada kalarak şifalanabilirsiniz.

Bu yazımız ilginizi çekebilir: Uyku kalitesi meditasyonla ile nasıl arttırılır ?

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Aşk, çocuklar, spekülatif yatırımlar, bitkoin, borsa, döviz, tatiller, hayattan keyif aldığınız konularla ilgili bazı hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Parasal konularda fazla risk almamaya çalışın. Kalbi boş olanlarınız aşık olabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler müjdeli bir haber alabilirler. Çocuğu olanların harcamaları biraz artabilir. Bir duygusal ilişki içinde olanlarınızın ilişkiye bakış açısı değişebilir. Evlilik ya da ayrılık kararı gibi kadersel ve radikal bir karar alınabilir. Ayrılanlar üzülmesin çünkü yeni olan yer açılacak. Ortaklı para yönetimi, krediler, borçlar, miras, nafaka, emeklilik gibi konularda zorlananlarınız önümüzdeki 2 aylık zaman zarfı içinde hızlı ve olumlu gelişmeler de yaşayabilirler.

Riskli yatırımların ruh sağlığınıza olumsuz etkilerinin önüne geçmek için bu yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak Burçları

Taşınma, yer değiştirme, gayrimenkul alım satımı, aile, yuva, aile büyükleri ile ilgili bir takım gelişmeler yaşanabilir. Ev ya da ofis değişebilir, taşınma gündem konunuz olabilir. Gayrimenkul alım/satım kiralama süreçleri ile ilgili bir tamamlanma yaşanabilir. Ev dekorasyonu değişebilir. Aile ve köklerle ilgili önemli bir değişim olabilir. Kariyerdeki beklenmedik değişimlere bağlı olarak ev içi yaşam koşulları değişebilir. Yönetici ve iş arkadaşlarınızla yaşanabilecek anlaşmazlıklara dikkat edin. Ortak iş yapma ve ortaklıkla ilgili konular gündeminizde olabilir. Evlilikle ilgili aileleri de içine alan bir takım konular netleşecektir.

Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Kardeşler, yakın akrabalar, komşularla ilgili konular gündemde olacak. Bir eğitimi tamamlayabilirsiniz. Bir sözleşme ile ilgili sonuca varılabilir. Bazılarınız aracını yenilemek isteyebilir. Kısa seyahatleriniz olabilir. Keyfiniz yerinde hissederek, etrafınızdaki insanlara paylaşımda bulunmaya hevesli olabilirsiniz. Network ağınızı genişleterek iş yapma konusunda şanslarınız olabilir. Sizin için olumlu etkiler söz konusu. Uzak ülkelere yolculuklar, yabancılarla yapılan işler, hukuki süreçler ve akademik konularla ilgili bazı engellerle karşılaşmaya hazırlıklı olun. Sağlık konusunda problemleriniz varsa şifalanabilirsiniz. Fazla kilolara dikkat etmelisiniz. Hobilerinizle ilgili eğitim almaya karar verebilirler ya da eğitimini aldığınız ve hobi statüsünde sürdürdüğünüz alanları profesyonel yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Çocuğu olanların sorumlulukları bu dönem artabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Maddi konular, finansal kaynaklar gündeminizde olacak. Spekülatif yatırımlar, borsa, bitcoin gibi konulara ilginiz varsa bu dönemde çok dikkatli adımlar atın. Çocuğu olanların harcamaları artabilir. Tatil, hobi gibi hayattan zevk alabileceğiniz konularda abartılı harcamalar yapmamaya özen gösterin. Bazılarınız ev kredisi çekip ev almak isteyebilir. Ev, aile, yuva ile ilgili sorumluluklarınız artabilir. Aile büyüklerinin sağlığına ekstra dikkat edilmeli. Ev içi tadilat, tamirat, eş yenileme gibi konular da gündeminizde olabilir. Ev alım satım konularında ve taşınmalarla ilgili şanslarınızı değerlendirin. Sanat ve sporla ilgili bir iş yapıyorsanız eğer önümüzde ki 2 aylık zaman diliminde yıldızınız parlayabilir ve görünür olabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz bir para elinize ulaşabilir. Eşten gelen para, eşin maaşı, nafaka, miras gibi konularda bazı aksamalar, gecikmeler yaşanabilir.

Yay ve Yükselen Yay Burçları

Tutulmanın başrol oyuncusu olarak evlilik ve ortaklık ilişkilerinde statü değişimi yaşayabilirsiniz. Ay tutulmaları sonlanmalarla ilgili olduğundan, bazı Yay burçları, evlilik ve ortaklık ilişkilerini sonlandırabilirler. Tamam mı devam mı kararını alacağınız günlerden geçiyorsunuz. Bazılarınız evleri ayırıp karar aşamasına geçebilir. Fiziksel görünüşünüzde değişim kararı alarak imaj değişikliği yapabilirsiniz. Eğitim konuları ile ilgili sorumluluklarınız artabilir ve bazı eksikleri tamamlamanız gerekebilir. İkili ve ortaklı ilişkiler, ailevi ve evle ilgili konular altı aylık sürede gündeminizde olacak. İstediğiniz gibi bir evde oturma şansını yakalayabilirsiniz. Ülke veya şehir değişimi yaşanabilir. Eski eşlerle çocuklarla ilgili çözüme kavuşturulamamış konularda sonuca varılabilir. Aile içinde sağlık problemi yaşayanlar şifalanabilir.

Lipofilling yüz yağ enjeksiyonu hakkında her şeyi burada bulabilirsiniz..

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

İçsel dünyanız, bilinç altı konuları, korkular, arkadan çevrilen işler, sağlık konuları gündeminizde olacak. Sağlığınıza, uyku düzeninize çok dikkat etmelisiniz. Bazı hastane süreçleri yaşanabilir. Bilinç altlarında kayıtlı olan inanç kalıpları ve yargılarla yüzleşip onların yaşamınıza ne şekilde tezahür ettiğini görerek bunları dönüştürmek ve özgürleşmeyi seçebilirsiniz. Çalışma hayatında yeni projeler, yeni hizmet alımları, yeni iş anlaşmaları, yeni takım arkadaşları konulu gündemler oluşabilir. Çalışma hayatındaki bu değişimler, gündelik rutinde sık ve keskin değişimlere neden olabileceğinden fiziksel ve zihinsel yorgunluk yaşayabilirsiniz. Çevreniz çeşitlenecek ve genişleyecek, ayrıca yakın çevre bağlantılı ilişkilerinize bakış açınız değişecek. Gizli yürüyen iş ve ilişkilerle ilgili haberler ve gizli düşmanlarınızı öğrenebilirsiniz. Kendi maddi kaynaklarınızla ilgili bir düzenleme yaşanabilir. Harcamalarınıza dikkat edin. Kardeşler ve yakın çevreden destek göreceksiniz.

Kova ve Yükselen Kova Burçları

Arkadaşlıklar ve sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar varılacak hedefleri, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler ve hayır işleri ile alakalı gündemleriniz olabilir. Yaratıcılık gerektiren uğraşlara daha fazla zaman ayırma yönünde karar alıp zihinsel ve fiziksel olarak bu işlere geniş vakit ayırabilirsiniz. Hobi olarak gördükleri alanlarla ilgili eğitimler alabilirsiniz. İlişkisi olanlar biraz iletişim sorunu yaşayabilirler. Kalbi boş olanlar ise yeni ilişkilere yelken açabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yüzünüzü güldürebilir ve çocuklarla ilgilenmeniz gereken konular biraz artabilir. Sağlığınız biraz hassas olabilir. Özellikle dişler, cilt ve kemik sorunlarına dikkat etmelisiniz. Maddi kaynaklarınız artabilir.

Balık ve Yükselen Balık Burçları

İş ve kariyer mesleki olarak yeni gelişmeler gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmaya çalışın. Fırsatları doğru anlamda değerlendirmenin yollarını aramalısınız. Çünkü sizin için doğru olana odaklanmanız gereken zamanlar. Kariyer anlamda daha kontrollü ve bilinçlisiniz. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşıklık gösteriyor olsa da üstesinden gelme şansınız var. Etkin adımlar atabileceğiniz bir dönemdesiniz. Jüpiter’in Balık transiti ile Balık kilo almaya eğilimli olabilirsiniz. İlişkide evlilik kararı alabilirsiniz. Toplum önündeki görünürlüğünüz artacak. Ailevi ve evle ilgili konulara biraz kafa yormanız gerekebilir. Kalbi boş olanlar ciddi bir ilişki yaşayabilirler. Evle ilgili el becerisi gerektiren işlerle uğraşmanız gerekebilir.