KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Para, iş konuları, alacak-verecek, miras, eşin parası ile ilgili geçmişten gelen bir gündemin tamamlanma yaşanabilir. Kredi borçlarınızı kapatabilirsiniz. Emekliliği gelenler tazminatını alabilir, emeklilik maaşı bağlanabilir. Bir sağlık sorununuz varsa eğer bir operasyon, ameliyat geçirmeniz gerekebilir. Bilinç altı konularla ilgili korkularınız, endişeleriniz ortaya çıkabilir. Bu anlamda bazı dönüşümler yaşayabilirsiniz. Eğer para ile ilgili bir takım krizler yaşarsanız ki bu da mümkün. Çünkü 8. Evdeki bu Dolunay size ekstra harcamalar, vergi borçları gibi de etki edebilir. Üzülmeyin çünkü 11 Mayıs da gerçekleşecek olan Boğa yeniayı sizin 2. Evinizde gerçekleşecek ve para konularında dengeleneceksiniz. Arkadaş çevrenizle ilgili de bazı para gündemleriniz olacak. Belki bu konuda sosyal çevreniz ile ilişkileriniz biraz zorlanabilir. Uzun süredir yaşadığınız maddi konular bu Dolunay evresi ile netleşirken maddi manevi güvenceniz aslında nerede olduğunu farkedeceksiniz. Ailenizden destek göreceksiniz. Evle ilgili masraflarınız bu dönem artabilir. Ev alım satım, taşınma, ofis değiştirme gibi bir gündeminiz oluşabilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Siz Boğalar bu dolunaydan en çok etki alanların başında geliyorsunuz. Evlilik, ikili ilişkiler, ortak yapılan işler, danışmanlıklarla ilgili çok önemli bir karar almanız olası. Bu konularda büyük bir dönüşüm yaşayabilirsiniz. Yolunda gitmeyen her türlü ikili ilişki, ortaklık ve evlilikte bitişler yaşanabilir. Özgürleşebilirsiniz. Kariyer ve iş konuları ile ilgili bir dönüşüm de yaşanabilir. Sizin şu anda aldığınız, belki artık almak zorunda kaldığınız bu karar Boğa Yeniayı’da yüzünüzü güldürebilir ve size iyi ki dedirtebilir. Yani değişimden çok hoşlanmayan siz Boğalar için ne oluyorsa hayrınıza olacağını bilin ve direnmeyin lütfen. Bu konuda yakın çevrenizden de destek göreceksiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Çalışma ortamı ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili radikal bir değişim yaşanabilir. Evcil hayvanlarınız varsa onun ile ilgili bir gündem oluşabilir. Günlük rutinleriniz, sağlığınız, bilinç altı, gizli saklı çevrilen işlerle ile ilgili bir takım gündemleriniz olabilir. İş yükünüz artabilir. Fazla çalışmaktan dolayı sağlığınız zorlanabilir. Hali hazırda bir sağlık sorununuz varsa eğer bununla ilgili bir sonuç evresi yaşayabilir, şifalanabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Yeme, içme, uyku düzeninizi gözden geçireceğiniz. Yeni rutinler oluşturacağınız bir zaman dilimi olabilir.

Aslan Dolunayı

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Kendinizi uzun zamandır olmadığı kadar cesur ve atılgan hissedebilirsiniz. Diğer yandan aile ile ilgili geçmiş konular sizi daha duygusal yapabilir. Kalbi boş olanlarınız aşık olabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenleriniz o müjdeli haberi alabilir. Hali hazırda ilişkisi olanlar bu ilişkinin adını koyabilirler. Tabii alt yapısı sağlam olmayan ilişkiler sonlanabilir. Çocuğu olanlar çocuklarıyla ilgili çok önemli karar almak durumunda kalabilirler. Harcamalarınız artabilir bu konularda. Kredi, borç, eşten gelen para ile ilgili biraz zorlu durumlar yaşanabilir. Hobi, spor, eğlence, sahne önünde bulunma ile ilgili konularda yeni bir karar, bir değişim yaşanabilir. Hobinizi işe dönüştürmeye karar verebilirsiniz. Harekete geçmek için sizin açınızdan doğru bir zaman. Değerlendirin!

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Jüpiter Kova’dan destek alıyor olsanız da, Uranüs Satürn dik açısının etkisi ile siz sevgili Aslanlar bir süredir zorlu ve baskılayıcı süreçlerden geçerek zorlanıyorsunuz. Ev, aile, yuva, aile büyükleri, taşınma, ofis değiştirme, ev, emlak, gayrimenkul alım-satım konuları ile ilgili bir karar verme aşamasında olabilirsiniz. Bazılarınız evlilik hazırlıkları içine girebilir. Aile/aileler ile evleneceğiniz insan arasında sıkışıp kaldığınız konularla yüzleşip bir karar almanız gerekebilir. Tüm bunlarla ilgilenmek durumunda kalırken sağlığınız biraz hassas olabilir. Uyku ve yeme-içme düzeninize dikkat edin. Aile içinde hastalığı olan bir kişi şifalanabilir. Sabitlikten hoşlanan siz Aslanlar için bu değişim dönüşümün sonucu hayırlı olacak, sizi yukarıya taşıyacak. Değişime direnmeyin! İş, kariyerle ilgili hatta ortak iş yaptığınız insanlarla ilgili de aldığınız kararlar doğrultusunda çok önemli gelişmeler olabilir.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Eğitimler, sözleşmeler, ticari faaliyetler, kardeşler, kuzenler, yakın çevre gündeminizde olacaktır. Kimileriniz başka bir ofise ya da eve taşınabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çalışmanız gerekebilir. Online, sosyal medya da yapabileceğiniz işlerle ilgili şanslarınız olabilir. Bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Sosyal çevreden bu konularda destek alacaksınız. Öğrenci olanlarınız sınavlarla ilgili çok önemli sonuçlar alabilirsiniz. Kimileriniz yeni bir eğitime başlayabilir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Maddi manevi sahip olduklarınızı sorgulayacağınız bir dönem olabilir. Gelirlerinizle ilgili, kendi kazançlarınızla ilgili çok önemli kararlar alabilir. Bazı dönüm noktalarından geçebilirsiniz. Bazılarınız ek gelir elde edebilecek işlere başlamak isteyebilir ya da iş değiştirebilir. İş ve kariyer ile ilgili konularda biraz fazla efor sarfetmeniz gerekiyor. Sonucunda maddi olarak olumlu sonuçlar alacaksınız. Çocuğu olanların harcamaları bu dönem artabilir. Spekülatif yatırımlar, borsa ile ilgili şanssızlıklar, kayıplar yaşanabilir, dikkat edin. Biraz ben demeyi öğrenin lütfen.

27 nisan akrep dolunayı

İlginizi Çekebilir: Doğru insan, yanlış zaman!

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sizler bu dolunayın başrol oyuncularısınız. Dolayısıyla bu dolunay sizi daha fazla etkileyecektir. Özellikle ilk 10 derecesinde doğduysanız daha fazla etkilenirsiniz. Benlik algınızda bir değişim dönüşüm olabilir, hayata, olaylara bakışınız değişebilir. İkili ilişkilerle ilgili krizler yaşanabilir. Evlilik ortaklıklarla ilgili bir karar almanız gerekebilir. Bazılarınız bu anlamda yol ayrımına gidebilirsiniz. Bazılarınız ise temeli sağlam olan evlilik, ortalık ve her türlü ikili ilişkide bir yüzleşme yaşayacaklar. Bir sayfa kapanabilir hayatınızda. Çok büyük bir dönüşüm yaşanabilir. Ev, aile, yuva, aile büyükleri ile ilgili konularda gelişmeler olacak ve biraz sıkışmıştık hissi yaşayabilirsiniz. Değişime, dönüşüme açık olun, direnmeyin ve akışta kalın.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem olabilir. Uzun zamandır sağlık sorunu yaşayanlarınız varsa eğer bu dolunay ile sonuç alabilir ve şifalanabilirsiniz. Bilinçaltı konular aktif hale gelip su yüzüne çıkacak ve korkularınızla yüzleşeceksiniz. Bilinçaltı terapisi, regresyon, meditasyon gibi şifa çalışmalarından çok verimli sonuçlar alabilirsiniz. Rüyalarınız çok yoğun ve biraz karışık olabilir fakat bunları mutlaka not alın. Çünkü haberci rüyalar olma olasılığı çok yüksek. Kimileriniz bir miras kalabilir. Elinize toplu bir para geçebilir. Ayrıca zararlı alışkanlıklarınız varsa onları bırakmak için, diyetinizi, uyku düzeninizi, günlük rutininizi gözden germek için de uygun bir dolunay sizi bekliyor. Ön yargılarınızdan kurtulup harekete geçin lütfen.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Siz sevgili Oğlak’lar da istikrarı seviyor ve çok fazla değişimden hoşlanmıyorsunuz, fakat bu dönende değişime direnmemeniz inatçılığı bırakmanız gerekecek. Geleceğe dair planlarınız, hedefleriniz ve sosyal çevreniz ile ilgili çok önemli değişimler, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Para konusunda bir takım zorlanma ve gecikmeler de sizi değişimlere açık olmaya yönlendirecek. Bazı arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Çocuğu olanlar çocuklarıyla ilgili bir takım çok önemli kararlar alacaklar. Bunlarla ilgili eşinizden, partnerinizden destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Mars-Yengeç transitinin burçlara etkileri

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sizler normalde özgürlükçü ve ileriyi görebilen, vizyon sahibi insanlarsınız, fakat Satürn Kova Uranüs Boğa dik açısı sizi herkesten biraz daha fazla baskılıyor olabilir. Kariyer, iş konusunda çok büyük bir değişim yaşayabilirsiniz. Bu bir iş değişikliği, terfi, işten çıkma ya da evden çalışma olabilir. Sizin burada değişimlere açık olmanız olan bitenin hayrınıza olacağı gerçekliğini görmenizi sağlayacaktır. Çünkü bu konularda radikal bir durum yaşanabilir. Çalışma arkadaşlarımızdan destek alacaksınız. Ev alım, satım, taşınma, ofis değişimi, ev değişimi, yenilenmesi gibi durumlar gündeminizde olabilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Hisleriniz ve sezgileriniz çok daha güçlü bir hale gelecek. Sezgileriniz ve hislerinizle emin adımlar atmanız ve dağılmamanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Eğitimle ilgili, basın-yayın, medya ile igili ve ayrıca hukuksal süreçlerde uzun zamandır beklediğiniz bir haber varsa bunlarla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Yeni eğitimler, yolculuklar, basın yayın, akademik kariyer gibi konular olabilir şimdi gündeminizde. Bu alanda sağlam adımlar atabilirsiniz. Artık geri planda kalmak yerine uzun süredir üzerinde çalıştığınız konu ile güçlü adımlar atarsanız eğer popüler ve göz önünde olma şanslarını elde edeceksiniz. Sizin için vakit, dağılmadan yolunuzu ve yönünüzü bulma vaktidir.

Astrolojik Danışman Öznur Örgev’in diğer makaleleri için buraya tıklayabilirsiniz.